Ga naar de hoofdinhoud Ga naar de zoekopdracht Ga naar de hoofdnavigatie
Combifit Klantbeoordelingen met ekomi.nl

Toepassing

Soudal Soudaseal 215LM 600ml is speciaal ontwikkeld voor diverse toepassingen in de bouwindustrie. Het is ideaal voor het afdichten van aansluit- en uitzettingsvoegen, zoals perimetervoegen rond raam- en deurprofielen en voegen tussen prefab elementen. Deze kit is geschikt voor het afdichten van uitzettingsvoegen tussen uiteenlopende constructiematerialen en dilatatievoegen in gevelsystemen met aluminium composietpanelen, volgens de instructies van de paneelfabrikant. Bovendien is Soudaseal 215LM perfect voor toepassingen waarbij overschilderen met watergedragen verven en lakken vereist is.

Voordelen

  • Zeer emissie-arm, EC1+ gecertificeerd
  • Uitstekende hechting op de meeste ondergronden, zelfs licht vochtig
  • Zeer goed verwerkbaar, zelfs bij lagere temperaturen
  • Blijvend elastisch na uitharding
  • Vrijwel reukloos en zonder blaasvorming
  • Primerloos toepasbaar op vrijwel alle ondergronden
  • Geen vlekvorming of hydrofobisch effect op natuursteen
  • Overschilderbaar met watergedragen systemen
  • Uitstekende weerstand tegen UV-stralen en weersinvloeden
  • Vrij van isocyanaten, solventen, zuren en halogenen
  • IFT en RAL gecertificeerd
Productnummer: 175100000068
GTIN/EAN: 5411183083783
Type product: voegkit
Merk: Soudal
Kleurgroep: Rood
Inhoud: 600ml
Type verpakking: Worst

Download alle documenten behorende bij dit product

.PDF Technische_Fische_Soudal_Soudaseal_215LM

Souda Soudaseal 215LM Soudal Soudaseal 215LM is een ATG gekeurde gevelkit op basis van MS polymer. Deze mastiek van de nieuwste generatie is dankzij zijn uitstekende UV bestendigheid en breed hechtingsspectrum op poreuze en niet-poreuze materialen, bijzonder geschikt voor duurzame afdichting van bewegingsvoegen die aan weer en wind blootgesteld worden. Ideaal voor bv. betonpanelen in industriebouw. Dit product behoort ook tot het Soudal luchtdicht bouwen assortiment.

Velden gemarkeerd met asterisks (*) zijn verplicht.
Privacy*
Tuit Worst

€ 0,45
Combifit Reviews with ekomi.nl

Eerder bezochte producten

Soudal Soudaseal 215LM -600ml

ATG gekeurde gevelkit op basis van MS polymer. Deze mastiek van de nieuwste generatie is dankzij zijn uitstekende UV bestendigheid en breed hechtingsspectrum op poreuze en niet-poreuze materialen, bijzonder geschikt voor duurzame afdichting van bewegingsvoegen die aan weer en wind blootgesteld worden. Ideaal voor bv. betonpanelen in industriebouw.

Ook verkrijgbaar in 290ml kokers!

Staffelprijzen vanaf € 5,95